تبلیغات
یه چیز واسه خنده - معرفی بازی Assassin's Creed Brotherhood

یه چیز واسه خنده
 
در این پست تصمیم داریم جدیدترین و جذاب ترین بازی های PC رو برای کسایی که اهل بازی و هیجان هستند معرفی کنیم. به شما دوستان توصیه می کنم تا بازی های زیر رو انجام ندادین سراغ بازی های دیگه نروید ...

این معرفی نتیجه ی سالها بازی کردنه

قسمت اول :

َAssassin's Creedبه جرئت میتونم بگم این بازی یکی از قوی ترین و پیچیده ترین داستان ها رو داره اما به گونه ای نیست که نشود ازش سر در بیارین. داستان بازی Assassin's Creed رو میشه ادغامی از واقعیت و تخیل بیان کرد. این بازی در 3 نسخه منتشر شده که هر کدام به طور کامل به نسخه های قبل در ارتباطه و باید گفت اصل داستان و حقیقت بازی و شعارهایش ثابت است. گرافیک بازی Assassins Creed مثل سلاح ها و تکنیک هایش نسخه به نسخه بهتر شده با اینکه حتی اولین نسخه هم یکی از بهترین گرافیک ها رو داشته است. موضوع دیگری که این بازی رو از بازی های دیگر متمایز می کنه شیوه ی جنگیدن است که در هیچ بازی دیگری شما تجربه نکردین.

نسخه ی اول : Assassin's Creed l
نسخه ی دوم : Assassin's Creed ll
نسخه ی سوم : Assassin's Creed Brotherhood

دوستان هر پرسشی درباره ی بازی , مراحل یا کرک (Crack) بازی Assassin's Creed داشتن میتونن در قسمت نظرات مطرح کنند که در اولین فرصت پاسخ داده میشه ...

در ادامه ی مطلب تصاویر و داستان مختصری از هر 3 نسخه ی Assassin's Creed قرار داده شده است.
َAssassin's Creed 1

داستان مختصری از بازی

بازی در سال 1191 میلادی ( زمان رخ دادن سومین جنگ های صلیبی بین مسلمانان و مسیحیان ) و در نقطه ای بین امپراطوری LionHeart-King Richard (ریچارد شیردل) و دیوارهای اورشلیم رخ می دهد. Assassin در لغت به معنی آدمکش است اما نام بازی از این معنا گرفته نشده است. بازی داستان گروه حشاشین را روایت می کند. حشاشین نام گروهی از مسلمانان شجاع است که می خواهند به به قتل رساندن سران اصلی جنگ به این جنگ پایان دهند. خصوصیت بارز افراد این گروه این است که برای اثبات وفاداری خود یک انگشتشان را قطع می کنند و به جای آن خنجری قرار می دهند که بسار کارآمد است. در حال حاضر سینان (Sinan) فرمانده اصلی این گروه است و قصد دارد با کشتن 9 فرد که عامل اصلی ایجاد این جنگ خونین هستند به جنگ پایان دهد و دنیا را در صلح و صفا ببیند. برای این کار او الطیر ( شاهین پرنده ) را مامور می کند و او نیز که به دنبال کسب شهرت است این ماموریت مهم را قبول می کند. البته دیگر اعضای این گروه در این راه الطیر را همراهی می کنند. البته این گروه تنها نام قاتلین مسلمان را به دوش می کشند و دارای عقاید خود هستند.
Desmond که در عصر حاضر است از نوادگان نسل الطیر ( Altair) و جزء 17 فردی است که مورد آزمایش قرار می گیرد. هدف تشکیلات از دزدیدن این 17 نفر که دسموند نیز جز آنان بوده رسیدن به مکان شی ای ارزشمند به نام Piece of Eden برای برقراری صلح در جهان ( البته در ظاهر ) است.
Piece of Eden شی ای بلورین شبیه به سیب است که امکان کنترل تفکر دیگر افراد را به فردی که از آن استفاده می کند می دهد. البته مشخص است که Abstrego ( کسی که آزمایش ها را انجام می دهد ) چنین نیت خیری ندارد.

 
Assassin's Creed 2

این بار 300 سال بعد از الطیر , فردی به نام Ezio Auditore Da Firenze ( اتزیو آتیدوره دا فرینزه) مد نظر است که در قرن 15 و در شهر ونیز زندگی می کند. او یکی از نجیب زادگان و اشراف ونیز است که به دلایل شخصی و انتقام جویی به فرقه ی قاتلین پیوسته است و البته قبل از اینکه وارد این گروه شود به بسیاری از فنون رزمی آگاهی داشته است. مهم ترین فرق اتزیو و الطیر این است که اتزیو علاوه بر اینکه یک قاتل است تاجر هم است. نکته ی جالب دوستی اتزیو و یکی از افسانه ای ترین دانشمندان تاریخ یعنی لئوناردو داوینچی است که کمک بسیاری به اتزیو می کند. در جریان جنگ های مرزی و داخلی ایتالیا، بر علیه خانواده ی اتزیو که یکی از خانواده های تاجر و پولدار است توطئه ای صورت می گیرد و اتزیو هم به دنبال عاملین این توطئه است تا از آن ها انتقام بگیرد. شرکت سازنده شعار بازی را " حقیقت روی خون نوشته شده است " مطرح کرده است. در این میان نباید از جمله ی لئوناردو داوینچی که می گوید "زندگی ما با مرگ دیگران ساخته می شود" چشم پوشید.
Assassin's Creed Brotherhood

Ezio پس از وقایع قسمت قبل به یک Master Assassin ارتقاء پیدا می کند و برای خودش شهرتی به پا می کند. از این به بعد دشمنان با شنیدن نام Ezio Auditore به لرزه خواهد افتاد. Ezio با راه اندازی یک انجمن که متشکل از Assassin های بسیار ماهر و متخصص است، قصد دارد به فساد رم پایان دهد. در این قسمت هم اتزیو از کمک های لئوناردو داوینچی بی نصیب نخواهد ماند...امیدواریم از این بازی لذت ببرید ...
طبقه بندی: معرفی بهترین بازی ها، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 فروردین 1390 توسط شهریار
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : شهریار
قالب وبلاگ